Soutěž družstev

Tabulka

# Družstvo Utkání Skóre Body
1. Opava 14 71:27 23
2. TJ Sokol Výškovice 14 71:27 22
3. TJ Inter Petrovice - NK Karviná 14 57:41 19
4. TJ Sokol Frýdek - Místek A 14 52:46 16
5. TJ NBC 88 Vítkov 14 46:52 10
6. TJ Ostrava - Mariánské Hory A 14 41:57 6
7. TJ Sokol Pustkovec z.s. A 14 25:73 6
8. TJ Slavoj Rychvald A 14 29:69 5
# Družstvo Utkání Skóre Body

Zajímavosti

Celková úspěšnost

Jan Šlézar

90.9% (40 / 4)

Úspěšnost v trojicích

Jan Šlézar

100% (15 / 0)

Úspěšnost ve dvojicích

Ondřej Kurka

100% (23 / 0)

Úspěšnost v singlu

Jan Stařičný

88.9% (8 / 1)

Výhry celkem

Nejvytíženější hráč

Nejmladší hráč

Jan Stařičný

2002 - 21 let

Nejstarší hráč

Oldřich Starý

1968 - 55 let

Nejlepší tipující

Podrobné statistiky

Rozlosování a výsledky

Datum Soupeři Skóre
2023-04-20 15:30:0020.04. 15:30
1. kolo
2:5
2023-04-21 15:30:0021.04. 15:30
1. kolo
0:7
2023-04-21 15:30:0021.04. 15:30
1. kolo
3:4
2023-04-21 15:30:0021.04. 15:30
1. kolo
2:5
2023-04-26 15:30:0026.04. 15:30
9. kolo
4:3
2023-04-27 15:30:0027.04. 15:30
2. kolo
5:2
2023-04-28 15:30:0028.04. 15:30
2. kolo
5:2
2023-04-28 15:30:0028.04. 15:30
2. kolo
3:4
2023-05-04 15:30:0004.05. 15:30
3. kolo
2:5
2023-05-05 15:30:0005.05. 15:30
3. kolo
2:5
2023-05-05 15:30:0005.05. 15:30
3. kolo
7:0
2023-05-10 15:30:0010.05. 15:30
4. kolo
5:2
2023-05-11 15:30:0011.05. 15:30
4. kolo
5:2
2023-05-11 15:30:0011.05. 15:30
4. kolo
2:5
2023-05-12 15:30:0012.05. 15:30
4. kolo
7:0
2023-05-18 15:30:0018.05. 15:30
5. kolo
2:5
2023-05-19 15:30:0019.05. 15:30
5. kolo
4:3
2023-05-19 15:30:0019.05. 15:30
5. kolo
1:6
2023-05-25 15:30:0025.05. 15:30
6. kolo
3:4
2023-05-25 15:30:0025.05. 15:30
6. kolo
0:7
2023-05-26 15:30:0026.05. 15:30
6. kolo
5:2
2023-05-26 15:30:0026.05. 15:30
6. kolo
5:2
2023-05-31 15:30:0031.05. 15:30
7. kolo
6:1
2023-06-01 15:30:0001.06. 15:30
7. kolo
1:6
2023-06-02 15:30:0002.06. 15:30
7. kolo
4:3
2023-06-02 15:30:0002.06. 15:30
7. kolo
3:4
2023-06-07 15:30:0007.06. 15:30
8. kolo
3:4
2023-06-08 15:30:0008.06. 15:30
8. kolo
6:1
2023-06-09 15:30:0009.06. 15:30
8. kolo
7:0
2023-06-09 15:30:0009.06. 15:30
8. kolo
2:5
2023-06-14 15:30:0014.06. 15:30
3. kolo
3:4
2023-06-15 15:30:0015.06. 15:30
9. kolo
1:6
2023-06-15 15:30:0015.06. 15:30
9. kolo
4:3
2023-06-16 15:30:0016.06. 15:30
2. kolo
2:5
2023-06-16 15:30:0016.06. 15:30
9. kolo
1:6
2023-06-21 15:30:0021.06. 15:30
10. kolo
5:2
2023-06-22 15:30:0022.06. 15:30
10. kolo
6:1
2023-06-22 15:30:0022.06. 15:30
10. kolo
1:6
2023-06-29 15:30:0029.06. 15:30
11. kolo
1:6
2023-06-30 15:30:0030.06. 15:30
11. kolo
0:7
2023-06-30 15:30:0030.06. 15:30
11. kolo
4:3
2023-07-06 15:30:0006.07. 15:30
5. kolo
1:6
2023-07-28 15:30:0028.07. 15:30
11. kolo
4:3
2023-07-31 15:30:0031.07. 15:30
10. kolo
4:3
2023-08-31 15:30:0031.08. 15:30
12. kolo
7:0
2023-08-31 15:30:0031.08. 15:30
12. kolo
1:6
2023-09-01 15:30:0001.09. 15:30
12. kolo
4:3
2023-09-01 15:30:0001.09. 15:30
12. kolo
3:4
2023-09-06 15:30:0006.09. 15:30
13. kolo
0:7
2023-09-07 15:30:0007.09. 15:30
13. kolo
2:5
2023-09-08 15:30:0008.09. 15:30
13. kolo
4:3
2023-09-08 15:30:0008.09. 15:30
13. kolo
3:4
2023-09-14 15:30:0014.09. 15:30
14. kolo
1:6
2023-09-15 15:00:0015.09. 15:00
14. kolo
4:3
2023-09-15 15:30:0015.09. 15:30
14. kolo
0:7
2023-09-15 15:30:0015.09. 15:30
14. kolo
7:0
2023-09-24 09:00:0024.09. 09:00
SUPERFINÁLE o 3. místo
4:3
2023-09-24 13:00:0024.09. 13:00
SUPERFINÁLE
4:1
Datum Soupeři Skóre

Kontaktní informace

Jan Šlézar - Předseda
  • +420 737 429 088
  • jan.slezar@gmail.com
Tomáš Matušek - Místopředseda, Člen rady ČNS
  • +420 608 208 323
  • tomasmatusek@centrum.cz
Michael Běhůnek - Místopředseda
  • +420 777 542 141
  • michael.behunek@gmail.com