Jiří Raška (1979)

Jiří Raška

Jiří Raška

1979 - 45 let

TJ Sviadnov

Kariéra v soutěžích MSK


Rok Soutěž Družstvo Trojice Dvojice Singl Body
2023 Soutěž družstev TJ Sokol Pustkovec z.s. A 0 : 3 0 : 6 0 : 0 0
2022 Turnajový přebor - 1D TJ Sviadnov A 12 : 16 0 : 0 0 : 0 12
2021 Turnajový přebor TJ Sviadnov A 10 : 10 0 : 0 0 : 0 10
Rok Soutěž Družstvo Trojice Dvojice Singl Body

Zajímavosti

Nejčastější spoluhráč

Nejméně oblíbený protihráč

Nejméně oblíbený protihráč (dvojice)

Nejméně oblíbený protihráč (trojice)

Fotogalerie


Události


Datum Soutěž Soupeři Skóre
2023-05-25 15:30:0025.05.2023 Soutěž družstev - 6. kolo 0:7
2023-05-11 15:30:0011.05.2023 Soutěž družstev - 4. kolo 2:5
2023-05-05 15:30:0005.05.2023 Soutěž družstev - 3. kolo 7:0
2022-09-03 08:00:0003.09.2022 Turnajový přebor - 1D - 4. turnaj - Frýdek-Místek
1. TJ Sviadnov B
2. TJ Slavoj Rychvald A
3. TJ Sokol Frýdek - Místek C
2022-06-18 08:00:0018.06.2022 Turnajový přebor - 1D - 3. turnaj - Pustkovec
1. NK Polanka
2. TJ Slavoj Rychvald A
3. TJ Sokol Frýdek - Místek B
2022-06-04 08:00:0004.06.2022 Turnajový přebor - 1D - 2. turnaj - Sviadnov
1. TJ Slavoj Rychvald A
2. TJ Sokol Pustkovec z.s. B
3. NK Polanka
2022-05-14 08:00:0014.05.2022 Turnajový přebor - 1D - 1. turnaj - Pustkovec
1. TJ Slavoj Rychvald A
2. TJ Sokol Frýdek - Místek C
3. NK Polanka
2021-09-25 08:00:0025.09.2021 Turnajový přebor - 4. turnaj - Pustkovec
Divize 1
1. TJ Slavoj Rychvald B
2. TJ Sokol Pustkovec B
3. TJ Sviadnov B
Divize 2
1. Áčko
2. TJ Sokol Pustkovec C
3. Spolek Pacoši Senice na Hané
2021-08-28 08:00:0028.08.2021 Turnajový přebor - 3. turnaj - Pustkovec
Divize 1
1. TJ Sokol Pustkovec B
2. TJ Sviadnov B
3. TJ Sviadnov A
Divize 2
1. Áčko
2. TJ Sokol Pustkovec C
3. Spolek Pacoši Senice na Hané
2021-06-05 08:00:0005.06.2021 Turnajový přebor - 2. turnaj - Sviadnov
Divize 1
1. TJ Sviadnov B
2. TJ Sviadnov A
3. TJ Sokol Pustkovec B
Divize 2
1. Áčko
2. Spolek Pacoši Senice na Hané
3. TJ Sokol Pustkovec C
2021-05-22 08:00:0022.05.2021 Turnajový přebor - 1. turnaj - Pustkovec
Divize 1
1. TJ Sokol Pustkovec B
2. TJ Slavoj Rychvald B
3. TJ Sviadnov A
Divize 2
1. Áčko
2. TJ Sokol Pustkovec C
3. NC Kyjovice
Datum Soutěž Soupeři Skóre