Soutěž družstev

Základní informace


  • 2 dopady
  • Kombinace zápasů trojic, dvojic a singlu
  • pondělí - pátek
  • Minimum hráčů: 4
  • Více informaci v rozpisu soutěží

Tabulka základní části


# Družstvo Utkání Skóre Body
1. TJ Sokol Výškovice 7 34:15 16
2. TJ Ostrava Mariánské Hory A 7 34:15 15
3. TJ NBC 88 Vítkov 7 31:18 13
4. Opava 7 28:21 11
5. TJ Inter Petrovice - NK Karviná 6 23:19 11
6. TJ Ostrava Mariánské Hory B 6 18:24 8
7. TJ Slavoj Rychvald A 7 14:35 5
8. TJ Sokol Pustkovec z.s. A 7 7:42 2
# Družstvo Utkání Skóre Body

Zajímavosti


Celková úspěšnost

Richard Mück

100% (7 / 0)

Úspěšnost v trojicích

Tomáš Kvarda

100% (6 / 0)

Úspěšnost ve dvojicích

Richard Mück

100% (6 / 0)

Úspěšnost v singlu

Jan Šlézar

100% (7 / 0)

Nejmladší hráč

Jan Stařičný

2002 - 19 let

Nejstarší hráč

Jan Podzemný

1954 - 67 let

Podrobné statistiky

Rozlosování a výsledky


Datum Soupeři Skóre
2021-05-19 16:30:0019.05. 16:30
1. kolo
2:5
2021-05-20 16:30:0020.05. 16:30
1. kolo
5:2
2021-05-21 16:30:0021.05. 16:30
1. kolo
2:5
2021-05-21 16:30:0021.05. 16:30
1. kolo
5:2
2021-05-26 16:30:0026.05. 16:30
2. kolo
1:6
2021-05-26 16:30:0026.05. 16:30
2. kolo
5:2
2021-05-28 16:30:0028.05. 16:30
2. kolo
1:6
2021-05-28 16:30:0028.05. 16:30
2. kolo
1:6
2021-06-03 16:30:0003.06. 16:30
3. kolo
4:3
2021-06-03 16:30:0003.06. 16:30
3. kolo
3:4
2021-06-04 16:30:0004.06. 16:30
3. kolo
7:0
2021-06-04 16:30:0004.06. 16:30
3. kolo
2:5
2021-06-08 16:30:0008.06. 16:30
4. kolo
4:3
2021-06-09 16:30:0009.06. 16:30
4. kolo
1:6
2021-06-11 16:30:0011.06. 16:30
4. kolo
6:1
2021-06-11 16:30:0011.06. 16:30
4. kolo
4:3
2021-06-14 16:30:0014.06. 16:30
5. kolo
4:3
2021-06-17 16:30:0017.06. 16:30
5. kolo
5:2
2021-06-18 16:00:0018.06. 16:00
5. kolo
4:3
2021-06-18 16:30:0018.06. 16:30
5. kolo
5:2
2021-06-23 16:30:0023.06. 16:30
6. kolo
1:6
2021-06-23 16:30:0023.06. 16:30
6. kolo
3:4
2021-06-25 16:30:0025.06. 16:30
6. kolo
6:1
2021-07-01 16:30:0001.07. 16:30
7. kolo
0:7
2021-07-01 16:30:0001.07. 16:30
7. kolo
4:3
2021-07-02 16:30:0002.07. 16:30
7. kolo
7:0
2021-07-05 17:00:0005.07. 17:00
6. kolo
2:5
2021-08-13 16:30:0013.08. 16:30
7. kolo
2021-09-01 16:30:0001.09. 16:30
Play-out 5 - 7
2021-09-01 16:30:0001.09. 16:30
Play-out 6 - 8
2021-09-02 16:30:0002.09. 16:30
Semifinále 1 - 4
2021-09-03 16:30:0003.09. 16:30
Semifinále 2 - 3
2021-09-08 16:30:0008.09. 16:30
Play-out 5 - 6
2021-09-08 16:30:0008.09. 16:30
Play-out 7 - 8
2021-09-11 09:00:0011.09. 09:00
SUPERFINÁLE
Datum Soupeři Skóre

Kontaktní informace

Jan Šlézar - Předseda
  • +420 737 429 088
  • jan.slezar@gmail.com
Tomáš Matušek - Místopředseda, Člen rady ČNS
  • +420 608 208 323
  • tomasmatusek@centrum.cz
Jakub Tomáš - Místopředseda
  • +420 730 141 118
  • jakubtomass@seznam.cz