Soutěž družstev

Základní informace


  • 2 dopady
  • Kombinace zápasů trojic, dvojic a singlu
  • pondělí - pátek
  • Minimum hráčů: 4
  • Více informaci v rozpisu soutěží

Tabulka základní části


# Družstvo Utkání Skóre Body
1. TJ Sokol Výškovice 7 34:15 16
2. TJ Ostrava Mariánské Hory A 7 34:15 15
3. TJ Inter Petrovice - NK Karviná 7 30:19 14
4. TJ NBC 88 Vítkov 7 31:18 13
5. TJ Ostrava Mariánské Hory B 7 18:31 8
6. TJ Slavoj Rychvald A 7 14:35 5
7. Opava 7 28:21 4
8. TJ Sokol Pustkovec z.s. A 7 7:42 2
# Družstvo Utkání Skóre Body

Play-off a minitabulka o umístění


Play-off
SemifináleVýškovice - Vítkov4:0
SemifináleMar. Hory A - Petrovice / Karviná1:4
FináleVýškovice - Petrovice / Karviná3:4
O 3. místoVítkov - Mar. Hory A0:4
O umístění
5.Mar. Hory B920:15
6.Rychvald818:17
7.Pustkovec39:25
8.Opava223:12

Opavě bylo odebráno 7 bodů v základní části a 4 body (utkání ve kterých nastoupil L. Gebel) z 1 utkání play-out z důvodu porušení pravidla o ligových hráčích (Lumír Gebel - Vsetín A - extraliga).

Zajímavosti


Celková úspěšnost

Richard Mück

100% (7 / 0)

Úspěšnost v trojicích

Úspěšnost ve dvojicích

Richard Mück

100% (6 / 0)

Úspěšnost v singlu

Jan Šlézar

88.9% (8 / 1)

Výhry celkem

Nejvytíženější hráč

Nejmladší hráč

Jan Stařičný

2002 - 19 let

Nejstarší hráč

Jan Podzemný

1954 - 67 let

Podrobné statistiky

Rozlosování a výsledky


Datum Soupeři Skóre
2021-05-19 16:30:0019.05. 16:30
1. kolo
2:5
2021-05-20 16:30:0020.05. 16:30
1. kolo
5:2
2021-05-21 16:30:0021.05. 16:30
1. kolo
2:5
2021-05-21 16:30:0021.05. 16:30
1. kolo
5:2
2021-05-26 16:30:0026.05. 16:30
2. kolo
1:6
2021-05-26 16:30:0026.05. 16:30
2. kolo
5:2
2021-05-28 16:30:0028.05. 16:30
2. kolo
1:6
2021-05-28 16:30:0028.05. 16:30
2. kolo
1:6
2021-06-03 16:30:0003.06. 16:30
3. kolo
4:3
2021-06-03 16:30:0003.06. 16:30
3. kolo
3:4
2021-06-04 16:30:0004.06. 16:30
3. kolo
7:0
2021-06-04 16:30:0004.06. 16:30
3. kolo
2:5
2021-06-08 16:30:0008.06. 16:30
4. kolo
4:3
2021-06-09 16:30:0009.06. 16:30
4. kolo
1:6
2021-06-11 16:30:0011.06. 16:30
4. kolo
6:1
2021-06-11 16:30:0011.06. 16:30
4. kolo
4:3
2021-06-14 16:30:0014.06. 16:30
5. kolo
4:3
2021-06-17 16:30:0017.06. 16:30
5. kolo
5:2
2021-06-18 16:00:0018.06. 16:00
5. kolo
4:3
2021-06-18 16:30:0018.06. 16:30
5. kolo
5:2
2021-06-23 16:30:0023.06. 16:30
6. kolo
1:6
2021-06-23 16:30:0023.06. 16:30
6. kolo
3:4
2021-06-25 16:30:0025.06. 16:30
6. kolo
6:1
2021-07-01 16:30:0001.07. 16:30
7. kolo
0:7
2021-07-01 16:30:0001.07. 16:30
7. kolo
4:3
2021-07-02 16:30:0002.07. 16:30
7. kolo
7:0
2021-07-05 17:00:0005.07. 17:00
6. kolo
2:5
2021-08-12 13:00:0012.08. 13:00
7. kolo
0:7
2021-09-02 16:30:0002.09. 16:30
Semifinále
4:0
2021-09-03 16:30:0003.09. 16:30
Semifinále
1:4
2021-09-03 16:30:0003.09. 16:30
Play-out 6 - 8
1:6
2021-09-08 16:30:0008.09. 16:30
Play-out 7 - 8
3:4
2021-09-09 16:30:0009.09. 16:30
Play-out 5 - 7
4:3
2021-09-10 16:30:0010.09. 16:30
Play-out 5 - 6
1:6
2021-09-11 10:00:0011.09. 10:00
SUPERFINÁLE o 3. místo
4:0
2021-09-11 13:00:0011.09. 13:00
SUPERFINÁLE
4:3
Datum Soupeři Skóre

Kontaktní informace

Jan Šlézar - Předseda
  • +420 737 429 088
  • jan.slezar@gmail.com
Tomáš Matušek - Místopředseda, Člen rady ČNS
  • +420 608 208 323
  • tomasmatusek@centrum.cz
Jakub Tomáš - Místopředseda
  • +420 730 141 118
  • jakubtomass@seznam.cz