Soutěž družstev

Základní informace

  • 2 dopady *
  • Kombinace zápasů trojic, dvojic a singlu
  • pondělí - pátek
  • Minimum hráčů: 4
  • Více informaci v rozpisu soutěží

Tabulka základní části

# Družstvo Utkání Skóre Body
1. TJ Sokol Výškovice 12 58:26 22
2. Opava 12 55:29 19
3. TJ NBC 88 Vítkov 12 49:35 14
4. TJ Inter Petrovice - NK Karviná 12 39:45 10
5. TJ Sokol Frýdek - Místek A 12 39:45 8
6. TJ Ostrava - Mariánské Hory 12 35:49 6
7. TJ Sokol Pustkovec z.s. A 12 19:65 4
# Družstvo Utkání Skóre Body

Zajímavosti

Celková úspěšnost

Jakub Václavek

87.5% (7 / 1)

Úspěšnost v trojicích

Radovan Hájek

100% (4 / 0)

Úspěšnost ve dvojicích

Jakub Václavek

100% (4 / 0)

Úspěšnost v singlu

Roman Kvarda

75% (9 / 3)

Výhry celkem

Nejvytíženější hráč

Nejmladší hráč

Jan Stařičný

2002 - 20 let

Nejstarší hráč

Petr Lysák

1964 - 58 let

Nejlepší tipující

Podrobné statistiky

Rozlosování a výsledky

Datum Soupeři Skóre
2022-05-05 15:30:0005.05. 15:30
1. kolo
0:7
2022-05-05 15:30:0005.05. 15:30
1. kolo
2:5
2022-05-06 15:30:0006.05. 15:30
1. kolo
2:5
2022-05-11 15:30:0011.05. 15:30
2. kolo
5:2
2022-05-12 15:30:0012.05. 15:30
2. kolo
5:2
2022-05-13 15:30:0013.05. 15:30
2. kolo
6:1
2022-05-19 15:30:0019.05. 15:30
3. kolo
3:4
2022-05-20 15:30:0020.05. 15:30
3. kolo
2:5
2022-05-20 15:30:0020.05. 15:30
3. kolo
4:3
2022-05-26 15:30:0026.05. 15:30
4. kolo
2:5
2022-05-26 15:30:0026.05. 15:30
4. kolo
4:3
2022-06-01 15:30:0001.06. 15:30
5. kolo
3:4
2022-06-02 15:30:0002.06. 15:30
5. kolo
3:4
2022-06-03 15:30:0003.06. 15:30
5. kolo
6:1
2022-06-09 15:30:0009.06. 15:30
6. kolo
1:6
2022-06-10 15:30:0010.06. 15:30
6. kolo
3:4
2022-06-10 15:30:0010.06. 15:30
6. kolo
2:5
2022-06-14 15:30:0014.06. 15:30
4. kolo
2:5
2022-06-15 15:30:0015.06. 15:30
7. kolo
4:3
2022-06-16 15:30:0016.06. 15:30
7. kolo
4:3
2022-06-17 15:30:0017.06. 15:30
7. kolo
7:0
2022-06-22 15:30:0022.06. 15:30
8. kolo
5:2
2022-06-23 15:30:0023.06. 15:30
8. kolo
6:1
2022-06-24 15:30:0024.06. 15:30
8. kolo
6:1
2022-06-30 15:30:0030.06. 15:30
9. kolo
1:6
2022-07-01 15:30:0001.07. 15:30
9. kolo
1:6
2022-08-24 15:30:0024.08. 15:30
10. kolo
3:4
2022-08-25 15:30:0025.08. 15:30
10. kolo
5:2
2022-08-26 15:30:0026.08. 15:30
10. kolo
3:4
2022-09-01 15:30:0001.09. 15:30
11. kolo
4:3
2022-09-02 15:30:0002.09. 15:30
11. kolo
2:5
2022-09-08 15:30:0008.09. 15:30
12. kolo
5:2
2022-09-08 15:30:0008.09. 15:30
12. kolo
1:6
2022-09-09 15:30:0009.09. 15:30
11. kolo
6:1
2022-09-14 15:30:0014.09. 15:30
13. kolo
3:4
2022-09-16 15:30:0016.09. 15:30
13. kolo
5:2
2022-09-18 08:00:0018.09. 08:00
12. kolo
2:5
2022-09-21 15:30:0021.09. 15:30
13. kolo
4:3
2022-09-22 15:30:0022.09. 15:30
14. kolo
0:7
2022-09-23 15:30:0023.09. 15:30
14. kolo
7:0
2022-09-23 15:30:0023.09. 15:30
14. kolo
2:5
2022-09-24 23:00:0024.09. 23:00
9. kolo
3:4
2022-10-01 10:00:0001.10. 10:00
SUPERFINÁLE o 3. místo
3:4
2022-10-01 13:00:0001.10. 13:00
SUPERFINÁLE
1:4
Datum Soupeři Skóre

Kontaktní informace

Jan Šlézar - Předseda
  • +420 737 429 088
  • jan.slezar@gmail.com
Tomáš Matušek - Místopředseda, Člen rady ČNS
  • +420 608 208 323
  • tomasmatusek@centrum.cz
Jakub Tomáš - Místopředseda
  • +420 730 141 118
  • jakubtomass@seznam.cz