Radim Folvarčný (1973)

Radim Folvarčný

Radim Folvarčný

1973 - 50 let

TJ Sviadnov

Kariéra v soutěžích MSK


Rok Soutěž Družstvo Trojice Dvojice Singl Body
2023 Přebor veteránů Frýdek - Místek 7 : 2 0 : 0 0 : 0 7
2022 Soutěž družstev TJ Sokol Frýdek - Místek A 1 : 1 1 : 1 0 : 0 2
2022 Turnajový přebor - 1D TJ Sviadnov B 14 : 14 0 : 0 0 : 0 14
2022 Přebor veteránů Frýdek-Místek 6 : 6 0 : 0 0 : 0 6
2021 Turnajový přebor Áčko 11 : 5 0 : 0 0 : 0 11
2021 Přebor veteránů Áčko 5 : 2 0 : 0 0 : 0 5
2020 Přebor veteránů TJ Sviadnov 7 : 11 0 : 0 0 : 0 7
Rok Soutěž Družstvo Trojice Dvojice Singl Body

Zajímavosti

Nejoblíbenější spoluhráč

Nejoblíbenější spoluhráč (dvojice)

Nejoblíbenější spoluhráč (trojice)

Nejčastější spoluhráč

Nejoblíbenější protihráč

Nejméně oblíbený protihráč

Nejméně oblíbený protihráč (dvojice)

Nejméně oblíbený protihráč (trojice)

Fotogalerie


Události


Datum Soutěž Soupeři Skóre
2023-05-13 09:00:0013.05.2023 Přebor veteránů - 2. turnaj - Pustkovec
1. TJ Řepiště
2. TJ Slavoj Rychvald
3. TJ Ostrava - Mariánské Hory
2023-04-22 09:00:0022.04.2023 Přebor veteránů - 1. turnaj - Frýdek - Místek
1. Frýdek - Místek
2. TJ Ostrava - Mariánské Hory
3. TJ Slavoj Rychvald
2022-09-03 09:00:0003.09.2022 Turnajový přebor - 1D - 4. turnaj - Frýdek-Místek
1. TJ Sviadnov B
2. TJ Slavoj Rychvald A
3. TJ Sokol Frýdek - Místek C
2022-06-18 09:00:0018.06.2022 Turnajový přebor - 1D - 3. turnaj - Pustkovec
1. NK Polanka
2. TJ Slavoj Rychvald A
3. TJ Sokol Frýdek - Místek B
2022-06-10 16:30:0010.06.2022 Soutěž družstev - 6. kolo 2:5
2022-06-04 09:00:0004.06.2022 Turnajový přebor - 1D - 2. turnaj - Sviadnov
1. TJ Slavoj Rychvald A
2. TJ Sokol Pustkovec z.s. B
3. NK Polanka
2022-05-28 09:00:0028.05.2022 Přebor veteránů - 2. turnaj - Opava
1. Zábřeh Áčko
2. TJ Slavoj Rychvald A
3. TJ Řepiště
2022-05-14 09:00:0014.05.2022 Turnajový přebor - 1D - 1. turnaj - Pustkovec
1. TJ Slavoj Rychvald A
2. TJ Sokol Frýdek - Místek C
3. NK Polanka
2022-05-13 16:30:0013.05.2022 Soutěž družstev - 2. kolo 6:1
2022-05-07 09:00:0007.05.2022 Přebor veteránů - 1. turnaj - Pustkovec
1. NK Opava
2. TJ Řepiště
3. TJ Slavoj Rychvald A
2021-09-25 09:00:0025.09.2021 Turnajový přebor - 4. turnaj - Pustkovec
Divize 1
1. TJ Slavoj Rychvald B
2. TJ Sokol Pustkovec B
3. TJ Sviadnov B
Divize 2
1. Áčko
2. TJ Sokol Pustkovec C
3. Spolek Pacoši Senice na Hané
2021-09-04 09:00:0004.09.2021 Přebor veteránů - 3. turnaj - Pustkovec
1. TJ Ostrava Mariánské Hory
2. TJ Sokol Pustkovec A
3. Opava - Breksa
2021-06-05 09:00:0005.06.2021 Turnajový přebor - 2. turnaj - Sviadnov
Divize 1
1. TJ Sviadnov B
2. TJ Sviadnov A
3. TJ Sokol Pustkovec B
Divize 2
1. Áčko
2. Spolek Pacoši Senice na Hané
3. TJ Sokol Pustkovec C
2021-05-22 09:00:0022.05.2021 Turnajový přebor - 1. turnaj - Pustkovec
Divize 1
1. TJ Sokol Pustkovec B
2. TJ Slavoj Rychvald B
3. TJ Sviadnov A
Divize 2
1. Áčko
2. TJ Sokol Pustkovec C
3. NC Kyjovice
2020-10-03 09:00:0003.10.2020 Přebor veteránů - 4. turnaj s rautem - Pustkovec
1. TJ Sokol Výškovice
2. TJ Ostrava - Mariánské Hory
3. NK Opava (Machold)
2020-09-12 09:00:0012.09.2020 Přebor veteránů - 3. turnaj - Opava
1. TJ Sokol Výškovice
2. Opava (Breksa)
3. TJ Ostrava - Mariánské Hory
2020-07-04 09:00:0004.07.2020 Přebor veteránů - 2. turnaj - Sviadnov
1. Opava (Breksa)
2. NK Opava (Machold)
3. TJ Ostrava - Mariánské Hory
Datum Soutěž Soupeři Skóre