Jakub Fiala (1970)

Jakub Fiala

Jakub Fiala

1970 - 54 let

TJ Sokol Pustkovec

Kariéra v soutěžích MSK


Rok Soutěž Družstvo Trojice Dvojice Singl Body
2024 Turnajový přebor - 1D TJ Sokol Pustkovec B 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0
2024 Přebor veteránů TJ Sokol Pustkovec B 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0
2023 Soutěž družstev TJ Sokol Pustkovec z.s. A 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0
2023 Turnajový přebor - 1D TJ Sokol Pustkovec z.s. B 17 : 3 0 : 0 0 : 0 17
2023 Přebor veteránů TJ Sokol Pustkovec z.s. B 8 : 5 0 : 0 0 : 0 8
2022 Soutěž družstev TJ Sokol Pustkovec z.s. A 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0
2022 Turnajový přebor - 1D TJ Sokol Pustkovec z.s. B 15 : 13 0 : 0 0 : 0 15
2022 Přebor veteránů TJ Sokol Pustkovec z.s. B 2 : 3 0 : 0 0 : 0 2
2021 Soutěž družstev TJ Sokol Pustkovec z.s. A 0 : 2 1 : 1 0 : 0 1
2021 Turnajový přebor TJ Sokol Pustkovec B 12 : 3 0 : 0 0 : 0 12
2021 Přebor veteránů TJ Sokol Pustkovec B 15 : 14 0 : 0 0 : 0 15
2020 Soutěž družstev TJ Sokol Pustkovec A 6 : 8 4 : 10 0 : 1 10
2020 Přebor veteránů TJ Sokol Pustkovec B 12 : 11 0 : 0 0 : 0 12
Rok Soutěž Družstvo Trojice Dvojice Singl Body

Zajímavosti

Nejoblíbenější spoluhráč

Nejoblíbenější spoluhráč (dvojice)

Nejčastější spoluhráč

Nejoblíbenější protihráč

Nejméně oblíbený protihráč

Nejméně oblíbený protihráč (dvojice)

Nejméně oblíbený protihráč (trojice)

Fotogalerie


Události


Datum Soutěž Soupeři Skóre
2023-06-17 09:00:0017.06.2023 Turnajový přebor - 1D - 4. turnaj - Pustkovec
1. TJ Sokol Pustkovec z.s. B
2. TJ Sokol Frýdek - Místek C
3. TJ Slavoj Rychvald B
2023-06-03 09:00:0003.06.2023 Přebor veteránů - 3. turnaj - Pustkovec
1. TJ Sokol Pustkovec z.s. A
2. TJ Sokol Pustkovec z.s. B
3. TJ Slavoj Rychvald
2023-05-27 09:00:0027.05.2023 Turnajový přebor - 1D - 3. turnaj - Pustkovec
1. TJ Sokol Pustkovec z.s. B
2. TJ Sokol Frýdek - Místek B
3. TJ Ostrava - Mariánské Hory B
2023-05-13 09:00:0013.05.2023 Přebor veteránů - 2. turnaj - Pustkovec
1. TJ Řepiště
2. TJ Slavoj Rychvald
3. TJ Ostrava - Mariánské Hory
2023-05-06 09:00:0006.05.2023 Turnajový přebor - 1D - 2. turnaj - Frýdek - Místek
1. TJ Sokol Pustkovec z.s. B
2. TJ Ostrava - Mariánské Hory B
3. TJ Sokol Frýdek - Místek B
2023-04-29 12:00:0029.04.2023 Turnajový přebor - 1D - 1. turnaj - Pustkovec
1. TJ Ostrava - Mariánské Hory B
2. TJ Sokol Frýdek - Místek C
3. TJ Sokol Pustkovec z.s. B
2023-04-22 09:00:0022.04.2023 Přebor veteránů - 1. turnaj - Frýdek - Místek
1. Frýdek - Místek
2. TJ Ostrava - Mariánské Hory
3. TJ Slavoj Rychvald
2022-09-03 09:00:0003.09.2022 Turnajový přebor - 1D - 4. turnaj - Frýdek-Místek
1. TJ Sviadnov B
2. TJ Slavoj Rychvald A
3. TJ Sokol Frýdek - Místek C
2022-06-18 09:00:0018.06.2022 Turnajový přebor - 1D - 3. turnaj - Pustkovec
1. NK Polanka
2. TJ Slavoj Rychvald A
3. TJ Sokol Frýdek - Místek B
2022-06-04 09:00:0004.06.2022 Turnajový přebor - 1D - 2. turnaj - Sviadnov
1. TJ Slavoj Rychvald A
2. TJ Sokol Pustkovec z.s. B
3. NK Polanka
2022-05-14 09:00:0014.05.2022 Turnajový přebor - 1D - 1. turnaj - Pustkovec
1. TJ Slavoj Rychvald A
2. TJ Sokol Frýdek - Místek C
3. NK Polanka
2022-05-07 09:00:0007.05.2022 Přebor veteránů - 1. turnaj - Pustkovec
1. NK Opava
2. TJ Řepiště
3. TJ Slavoj Rychvald A
2021-09-25 09:00:0025.09.2021 Turnajový přebor - 4. turnaj - Pustkovec
Divize 1
1. TJ Slavoj Rychvald B
2. TJ Sokol Pustkovec B
3. TJ Sviadnov B
Divize 2
1. Áčko
2. TJ Sokol Pustkovec C
3. Spolek Pacoši Senice na Hané
2021-09-18 09:00:0018.09.2021 Přebor veteránů - 4. turnaj s rautem - Pustkovec
1. TJ Ostrava Mariánské Hory
2. Opava - Breksa
3. Áčko
2021-09-08 16:30:0008.09.2021 Soutěž družstev - Play-out 7 - 8 3:4
2021-09-04 09:00:0004.09.2021 Přebor veteránů - 3. turnaj - Pustkovec
1. TJ Ostrava Mariánské Hory
2. TJ Sokol Pustkovec A
3. Opava - Breksa
2021-06-19 09:00:0019.06.2021 Přebor veteránů - 2. turnaj - Pustkovec
1. Opava - Breksa
2. TJ Ostrava Mariánské Hory
3. TJ Slavoj Rychvald B
2021-06-05 09:00:0005.06.2021 Turnajový přebor - 2. turnaj - Sviadnov
Divize 1
1. TJ Sviadnov B
2. TJ Sviadnov A
3. TJ Sokol Pustkovec B
Divize 2
1. Áčko
2. Spolek Pacoši Senice na Hané
3. TJ Sokol Pustkovec C
2021-05-29 09:00:0029.05.2021 Přebor veteránů - 1. turnaj - Opava
1. TJ Slavoj Rychvald A
2. Opava - Breksa
3. TJ Ostrava Mariánské Hory
2021-05-22 09:00:0022.05.2021 Turnajový přebor - 1. turnaj - Pustkovec
Divize 1
1. TJ Sokol Pustkovec B
2. TJ Slavoj Rychvald B
3. TJ Sviadnov A
Divize 2
1. Áčko
2. TJ Sokol Pustkovec C
3. NC Kyjovice
2020-10-03 09:00:0003.10.2020 Přebor veteránů - 4. turnaj s rautem - Pustkovec
1. TJ Sokol Výškovice
2. TJ Ostrava - Mariánské Hory
3. NK Opava (Machold)
2020-09-12 09:00:0012.09.2020 Přebor veteránů - 3. turnaj - Opava
1. TJ Sokol Výškovice
2. Opava (Breksa)
3. TJ Ostrava - Mariánské Hory
2020-09-11 16:30:0011.09.2020 Soutěž družstev - O umístění 5:2
2020-09-03 16:30:0003.09.2020 Soutěž družstev - O umístění 2:5
2020-08-28 16:30:0028.08.2020 Soutěž družstev - 7. kolo 3:4
2020-07-04 09:00:0004.07.2020 Přebor veteránů - 2. turnaj - Sviadnov
1. Opava (Breksa)
2. NK Opava (Machold)
3. TJ Ostrava - Mariánské Hory
2020-07-02 16:30:0002.07.2020 Soutěž družstev - 6. kolo 0:7
2020-06-25 16:30:0025.06.2020 Soutěž družstev - 5. kolo 5:2
2020-06-18 16:30:0018.06.2020 Soutěž družstev - 4. kolo 3:4
2020-06-06 09:00:0006.06.2020 Přebor veteránů - 1. turnaj - Opava
1. TJ Ostrava - Mariánské Hory
2. NK Opava (Machold)
3. TJ Sokol Pustkovec A
2020-05-28 16:30:0028.05.2020 Soutěž družstev - 1. kolo 2:5
Datum Soutěž Soupeři Skóre