Radek Pekara (1976)

Radek Pekara

Radek Pekara

1976 - 48 let

TJ Ostrava - Mariánské Hory

Kariéra v soutěžích MSK


Rok Soutěž Družstvo Trojice Dvojice Singl Body
2024 Turnajový přebor NK Fifejdy 3 : 4 0 : 0 0 : 0 3
2023 Soutěž družstev TJ Ostrava - Mariánské Hory A 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0
2023 Turnajový přebor - 1D TJ Ostrava - Mariánské Hory B 13 : 7 0 : 0 0 : 0 13
2023 Přebor veteránů TJ Ostrava - Mariánské Hory 3 : 1 0 : 0 0 : 0 3
2022 Soutěž družstev TJ Ostrava - Mariánské Hory 3 : 8 3 : 9 3 : 1 9
2022 Přebor veteránů Zábřeh Áčko 9 : 2 0 : 0 0 : 0 9
2021 Soutěž družstev TJ Ostrava Mariánské Hory B 6 : 5 3 : 9 0 : 0 9
2021 Přebor veteránů TJ Ostrava Mariánské Hory 25 : 4 0 : 0 0 : 0 25
2020 Soutěž družstev NK Fifejdy B 6 : 3 8 : 6 2 : 3 16
2020 Přebor veteránů TJ Sokol Výškovice 19 : 6 0 : 0 0 : 0 19
Rok Soutěž Družstvo Trojice Dvojice Singl Body

Zajímavosti

Nejoblíbenější spoluhráč

Nejoblíbenější spoluhráč (dvojice)

Nejoblíbenější spoluhráč (trojice)

Nejčastější spoluhráč

Nejoblíbenější protihráč

Nejméně oblíbený protihráč

Nejméně oblíbený protihráč (dvojice)

Nejméně oblíbený protihráč (trojice)

Fotogalerie


Události


Datum Soutěž Soupeři Skóre
2024-04-27 09:00:0027.04.2024 Turnajový přebor - 1. turnaj - Pustkovec
1. TJ Sokol Pustkovec A
2. TJ Sokol Pustkovec B
3. TJ Slavoj Rychvald
2023-06-17 09:00:0017.06.2023 Turnajový přebor - 1D - 4. turnaj - Pustkovec
1. TJ Sokol Pustkovec z.s. B
2. TJ Sokol Frýdek - Místek C
3. TJ Slavoj Rychvald B
2023-05-27 09:00:0027.05.2023 Turnajový přebor - 1D - 3. turnaj - Pustkovec
1. TJ Sokol Pustkovec z.s. B
2. TJ Sokol Frýdek - Místek B
3. TJ Ostrava - Mariánské Hory B
2023-05-06 09:00:0006.05.2023 Turnajový přebor - 1D - 2. turnaj - Frýdek - Místek
1. TJ Sokol Pustkovec z.s. B
2. TJ Ostrava - Mariánské Hory B
3. TJ Sokol Frýdek - Místek B
2023-04-29 12:00:0029.04.2023 Turnajový přebor - 1D - 1. turnaj - Pustkovec
1. TJ Ostrava - Mariánské Hory B
2. TJ Sokol Frýdek - Místek C
3. TJ Sokol Pustkovec z.s. B
2023-04-22 09:00:0022.04.2023 Přebor veteránů - 1. turnaj - Frýdek - Místek
1. Frýdek - Místek
2. TJ Ostrava - Mariánské Hory
3. TJ Slavoj Rychvald
2022-09-21 16:30:0021.09.2022 Soutěž družstev - 13. kolo 4:3
2022-07-01 16:30:0001.07.2022 Soutěž družstev - 9. kolo 1:6
2022-06-22 16:30:0022.06.2022 Soutěž družstev - 8. kolo 5:2
2022-06-10 16:30:0010.06.2022 Soutěž družstev - 6. kolo 3:4
2022-05-28 09:00:0028.05.2022 Přebor veteránů - 2. turnaj - Opava
1. Zábřeh Áčko
2. TJ Slavoj Rychvald A
3. TJ Řepiště
2022-05-26 16:30:0026.05.2022 Soutěž družstev - 4. kolo 4:3
2022-05-07 09:00:0007.05.2022 Přebor veteránů - 1. turnaj - Pustkovec
1. NK Opava
2. TJ Řepiště
3. TJ Slavoj Rychvald A
2022-05-06 16:30:0006.05.2022 Soutěž družstev - 1. kolo 2:5
2021-09-18 09:00:0018.09.2021 Přebor veteránů - 4. turnaj s rautem - Pustkovec
1. TJ Ostrava Mariánské Hory
2. Opava - Breksa
3. Áčko
2021-09-10 16:30:0010.09.2021 Soutěž družstev - Play-out 5 - 6 1:6
2021-09-04 09:00:0004.09.2021 Přebor veteránů - 3. turnaj - Pustkovec
1. TJ Ostrava Mariánské Hory
2. TJ Sokol Pustkovec A
3. Opava - Breksa
2021-06-23 16:30:0023.06.2021 Soutěž družstev - 6. kolo 1:6
2021-06-19 09:00:0019.06.2021 Přebor veteránů - 2. turnaj - Pustkovec
1. Opava - Breksa
2. TJ Ostrava Mariánské Hory
3. TJ Slavoj Rychvald B
2021-06-18 16:30:0018.06.2021 Soutěž družstev - 5. kolo 5:2
2021-06-08 16:30:0008.06.2021 Soutěž družstev - 4. kolo 4:3
2021-06-03 16:30:0003.06.2021 Soutěž družstev - 3. kolo 3:4
2021-05-29 09:00:0029.05.2021 Přebor veteránů - 1. turnaj - Opava
1. TJ Slavoj Rychvald A
2. Opava - Breksa
3. TJ Ostrava Mariánské Hory
2021-05-21 16:30:0021.05.2021 Soutěž družstev - 1. kolo 5:2
2020-10-03 09:00:0003.10.2020 Přebor veteránů - 4. turnaj s rautem - Pustkovec
1. TJ Sokol Výškovice
2. TJ Ostrava - Mariánské Hory
3. NK Opava (Machold)
2020-09-26 11:00:0026.09.2020 Soutěž družstev - SUPERFINÁLE o 3. místo 2:4
2020-09-12 09:00:0012.09.2020 Přebor veteránů - 3. turnaj - Opava
1. TJ Sokol Výškovice
2. Opava (Breksa)
3. TJ Ostrava - Mariánské Hory
2020-09-11 16:30:0011.09.2020 Soutěž družstev - 2. zápas semifinále 4:3
2020-09-04 16:30:0004.09.2020 Soutěž družstev - 1. zápas semifinále 1:6
2020-08-15 10:30:0015.08.2020 Soutěž družstev - 5. kolo 5:2
2020-07-04 09:00:0004.07.2020 Přebor veteránů - 2. turnaj - Sviadnov
1. Opava (Breksa)
2. NK Opava (Machold)
3. TJ Ostrava - Mariánské Hory
2020-07-03 16:30:0003.07.2020 Soutěž družstev - 6. kolo 4:3
2020-06-19 16:30:0019.06.2020 Soutěž družstev - 4. kolo 3:4
2020-06-11 16:30:0011.06.2020 Soutěž družstev - 3. kolo 4:3
2020-06-06 09:00:0006.06.2020 Přebor veteránů - 1. turnaj - Opava
1. TJ Ostrava - Mariánské Hory
2. NK Opava (Machold)
3. TJ Sokol Pustkovec A
2020-06-05 16:30:0005.06.2020 Soutěž družstev - 2. kolo 6:1
Datum Soutěž Soupeři Skóre